XtendLan ZASUVKA6N-VM-19
Rozvodný panel, 19", 6x 230V, ČSN, vypínač, nadproudová ochrana, měření spotřeby (např. při home office), 1,8 m
Pro zobrazení ceny se přihlaste
Skladem K odeslání
Osobní odběr na pobočce:
Zdiby Není skladem
Kód: NETXTE7481 PN: ZASUVKA6N-VM-19 Záruka: 26 měs.
Výrobce: XtendLan
 (100MEGA Distribution s.r.o.)
Železná 7, 619 00 Brno, Česká Republika
info@100mega.cz
www.100mega.cz
XtendLan ZASUVKA6N-VM-19 19" rozvodný panel 6x 230 V, zásuvky dle ČSN, indikátor napětí, nadproudová ochrana, VA metr, max. proud 16 A, výška 1,5U, 1,8 m přívod, indikace okamžitého napětí a proudu. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE ... více
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
XtendLan ZASUVKA6N-VM-19
19" rozvodný panel 6x 230 V, zásuvky dle ČSN, indikátor napětí, nadproudová ochrana, VA metr, max. proud 16 A, výška 1,5U, 1,8 m přívod, indikace okamžitého napětí a proudu.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Počet zásuvek: 6
Napájení: 230 V
Velikost: 19" (1,5U)