Rozvodný panel Triton RAB-PD-X10-A1
Rozvodný panel, 19',14xIEC0 C13,IEC C14 vstup, bez kabelu, RAL9005
Akce
Pro zobrazení ceny se přihlaste
Skladem K odeslání
Osobní odběr na pobočce:
Zdiby Není skladem
Kód: ACNET5823 PN: RAB-PD-X10-A1 Záruka: 24 měs.
Výrobce: TRITON
 (Tritón Pardubice, spol. s r. o.)
č.p. 130, 530 02 Starý Mateřov, Česká republika
obchod@triton.cz
www.triton.cz
Triton RAB-PD-X10-A1 19" rozvodný panel 1U se 14 zásuvkami IEC320 C13, max. 10 A. Dodáváno bez kabelu, zásuvka IEC C14. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Počet zásuvek: 14 Délka: 483 mm Barva: černá
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
Triton RAB-PD-X10-A1
19" rozvodný panel 1U se 14 zásuvkami IEC320 C13, max. 10 A. Dodáváno bez kabelu, zásuvka IEC C14.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Počet zásuvek: 14
Délka: 483 mm