XtendLan WS-12U-66-GREY
Rozvaděč, 19", na stěnu, jednodílný, výška 12U, 600×600, složený, skleněné dveře, nosnost 60kg, šedý, bez krabice, pouze osobní odběr
Pro zobrazení ceny se přihlaste
Neznámá dostupnost
Osobní odběr na pobočce:
Zdiby Není skladem
Kód: NETXTE6719 PN: WS-12U-66-GREY Záruka: 26 měs.
Výrobce: XTENDLAN
 (100MEGA Distribution s.r.o.)
Železná 7, 619 00 Brno, Česká Republika
info@100mega.cz
www.100mega.cz
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
XtendLan WS-12U-66-GREY
Rozvaděč je vhodný pro instalaci datových a telekomunikačních zařízení.
Jejich připevnění je snadné díky přibalenému patentovanému montážnímu panelu.
Vyrobeny jsou z válcované oceli, nosné části jsou z oceli tloušťky 1,5 mm, ostatní z 1,2mm ocelového plechu. Konstrukce dovoluje statickou zátěž 60 kg. Dodává se s montážní sadou.
Tento rozvaděč je dodáván složený a bez krabice – nutný osobní odběr.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Formát rozvaděče: 19"
Kapacita: 12U
Stupeň krytí: IP20
Rozměry: 600 × 600 × 635 mm (šířka × hloubka × výška)
Provedení:
dveře - bezpečnostní kalené sklo, zaměnitelný směr otevírání, uzamykatelné
zádní kryt - plný
boční kryt - plný, snadno odnímatelný, možné vybavit zámkem
horní kryt - perforovaný, s pozicemi pro dva ventilátory
Barva: šedá
Další vlastnosti
  • spojovací materiál (klecové matice, podložky, šrouby) je přibalen k rozvaděči
  • v dolní části rozvaděče je umístěn zemnící bod pro připojení zemnícího vodiče
  • v horní a spodní části rozvaděče jsou umístěny prostupy pro kabeláž a jsou zakryty záslepkami
  • splňuje mezinárodní standard IEC 60297-2
Schéma:
klikněte pro zvětšení
Montážní návod (cz)
Značka
Upřesnění typu :  Rozvaděč
Výrobce :  XTENDLAN
Technické detaily
Použití v exteriéru :  ne
Fyzické vlastnosti
Barva :  šedá
Dodán složený :  ano
Formát rozvaděče :  nástěnný
Půdorys rozvaděče (mm) :  600 × 600
Rozměry :  600 × 600 × 635 mm