Nedis HTIP700WTW
Infrapanel, topný, 700W, 220–240V, nastavení teploty, digitální termostat, dálkové ovládání, mobilní aplikace, IP44, Wi-Fi, bílý
Pro zobrazení ceny se přihlaste
Skladem K odeslání
Osobní odběr na pobočce:
Zdiby Není skladem
Kód: ELDNED1337 PN: HTIP700WTW Záruka: 24 měs.
Výrobce: NEDIS
 (NEDIS BV)
Reitscheweg 1-7, 5232 BX ´s-Hertogenbosch, Nizozemsko
info@nedis.nl
www.nedis.com
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
Nedis HTIP700WTW
  • Výkon 700 W s Carbon Crystal topným elementem pro efektivní vytápění
  • Wi-Fi připojení s ovládáním přes bezplatnou Nedis SmartLife aplikaci
  • Kompatibilita s hlasovými asistenty Google Assistant a Amazon Alexa
  • Programovatelný digitální termostat s týdenním časovačem
  • IP44 ochrana umožňující bezpečné použití v koupelnách
  • Univerzální montáž – na stěnu horizontálně i vertikálně nebo volně stojící s nožičkami
  • Bezpečnostní ochrana proti přehřátí a dálkové ovládání v balení
  • Rozměry 1200 × 620 × 240 mm, hmotnost 6,65 kg, bílé provedení
Chytré funkce a ovládání
Flexibilní instalace
Obsah balení
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 700 W
Topný element: Carbon Crystal
Vhodné pro místnost: do 18 m²
Rozměry: 1200 × 620 × 240 mm
Hmotnost: 6,65 kg
Napájení: 220–240 V AC 50/60 Hz
Ochrana: IP44, ochrana proti přehřátí
Konektivita: Wi-Fi (2400–2483,5 MHz), Bluetooth
Kompatibilita: Google Assistant, Amazon Alexa, Nedis SmartLife
Provozní teplota: 0 až +37 °C
Barva: bílá
Nebezpečí úrazu - horký povrchNebezpečí úrazu - horký povrch
Značka
Upřesnění typu :  Elektrická topidla
Výrobce :  NEDIS
Technické detaily
Výkon (W) :  700
Napájení
Vstupní napětí (V) :  220 - 240 (AC)
Fyzické vlastnosti
Barva :  bílá
Hmotnost (kg) :  6.65
Rozměry :  1200 × 620 × 240 mm