Victron MultiPlus-II GX 48/4K5/55-32
Měnič napětí, hybridní, 4500VA, 48V, 55–32A, 4000W, účinnost až 95%
Pro zobrazení ceny se přihlaste
Neznámá dostupnost
Osobní odběr na pobočce:
Zdiby Není skladem
Výrobce: VICTRON
 (Victron Energy B.V.)
De Paal 35, 1351 JG Almere, Nizozemsko
lpopescu@victronenergy.com
www.victronenergy.cz
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
MultiPlus-II GX je výkonný DC-AC hybridní měnič/nabíječ s čistě sinusovým výstupem, integrovanou adaptivní nabíječkou baterií a ultra rychlým transferovým přepínačem zdroje napájení (baterie/externí AC zdroj). Zařízení poskytuje kontinuální výkon 4 kW při napětí 230 V AC a nabízí nabíjecí proud až 55 A pro rychlé dobíjení baterií.
  • Kontinuální výkon 4 kW při 25 °C s možností krátkodobého přetížení až 6 kW
  • Integrovaný nabíječ s proudem 55 A pro rychlé dobíjení baterií 48 V
  • Pokročilé funkce PowerControl a PowerAssist pro optimalizaci spotřeby
  • Wi-Fi modul pro bezdrátové monitorování a vzdálené řízení
  • BMS-Can rozhraní pro připojení kompatibilních baterií s CAN bus
  • Maximální účinnost 95 % při optimálním zatížení
  • Podpora paralelního a třífázového zapojení pro vyšší výkony
Pokročilé funkce PowerControl a PowerAssist
Integrované GX zařízení
Solární energie
Dva AC výstupy
ESS: Systémy pro skladování energie
Prakticky neomezený výkon díky paralelnímu a třífázovému provozu
Až 6 jednotek MultiPlus-II může pracovat paralelně k dosažení vyššího výkonu. Tři jednotky stejného typu mohou být nakonfigurovány pro třífázový provoz s fázovým posunem. Ale to není vše, až 6 paralelně řazených jednotek může tvořit jednu fázi. Třífázový systém tak může sestávat až z 18 jednotek se souhrnným trvalým výstupním výkonem 75kW/90kVA a nabíjecím výkonem 1200 A.
Konfigurace systému
Pro uvedený software budete potřebovat PC komunikační rozhraní MK3-USB.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Vstupní napětí (měnič): DC 38–60 V
Výstupní napětí (měnič): 230 V ± 2 %, 50 Hz ± 0,1 %
Kontinuální výkon: 4 kW (25 °C), 3,7 kW (40 °C)
Špičkový výkon: 7 kW/1 min
Vstupní napětí (nabíječka): AC 187–265 V (45–65 Hz)
Výstupní napětí (nabíječka): 57,6 / 55,2 / 52,8 V (dle fáze nabíjení)
Nabíjecí proud: 55 A (25 °C), 50 A (40 °C)
Maximální účinnost: 95 %
Komunikace: BMS-Can, USB, Ethernet, VE.Direct, Wi-Fi
Rozměry: 590 × 275 × 149 mm
Hmotnost: 21,4 kg
Provozní teplota: -40 až +65 °C
Krytí: IP21
Značka
Upřesnění typu :  Měnič napětí 1
Výrobce :  VICTRON
Technické detaily
Provozní teplota max. (°C) :  65
Provozní teplota min. (°C) :  -40
Tvar výstupního napětí :  sinus
Napájení
Frekvence napětí (Hz) :  45-65
Počet fází :  jednofázový
Vstupní napětí (V) :  38 - 60 (DC)
Vstupní napětí (V) :  187 - 265 (AC)
Výstupní napětí (V) :  57,6 / 55,2 / 52,8 (DC)
Výstupní napětí (V) :  230 (AC)
Výstupní výkon (W) :  4000
Fyzické vlastnosti
Hloubka (mm) :  149
Hmotnost (kg) :  21.4
Rozměry :  590 × 275 × 149 mm