XtendLan XL-POE-56V1AG
PoE injektor, 61W, 10/100Mbps, pasivní, DC 56V, 1,1A, ochranné prvky
Zdiby Není skladem
Kód: NETXTE6778 PN: XL-POE-56V1AG Záruka: 26 měs.
www.100mega.cz
XtendLan XL-POE-56V1AG Spolehlivý PoE napájecí adaptér s výkonem 61,6 W pro napájení síťových zařízení. Napájecí adaptér XL-POE-56V1AG poskytuje stabilní výstupní... více
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
XtendLan XL-POE-56V1AG
Spolehlivý PoE napájecí adaptér s výkonem 61,6 W pro napájení síťových zařízení.
Napájecí adaptér XL-POE-56V1AG poskytuje stabilní výstupní napětí DC 56 V s proudem 1,1 A a celkovým výkonem 61,6 W. Díky širokému vstupnímu rozsahu 85–264 V AC (47–63 Hz) je adaptér použitelný v různých elektrických sítích po celém světě.
  • Výstupní napětí DC 56 V ± 10 % s proudem 0–1,1 A a výkonem 61,6 W
  • Univerzální vstupní napětí 85–264 V AC s frekvencí 47–63 Hz
  • Komplexní ochrana proti přetížení (105–135 %), přepětí (105–150 %) a přehřátí
  • Vysoká izolační odolnost 100 MΩ při 500 V DC mezi všemi obvody
  • Certifikace CE EMC, CE LVD a RoHS pro bezpečný a ekologický provoz
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výstupní napětí: DC 56 V ± 10 %
Výstupní proud: 1,1 A
Výstupní výkon: 61,6 W
Vstupní napětí: 85–264 V AC, 47–63 Hz
Účinnost: 85 %
Provozní teplota: -10 až +50 °C