XtendLan XL-POE-48V2AG
PoE injektor, 96W, 10/100Mbps, pasivní, DC 48V, 2A, ochranné prvky
Zdiby Není skladem
Kód: NETXTE6776 PN: XL-POE-48V2AG Záruka: 26 měs.
www.100mega.cz
XtendLan XL-POE-48V2AG Spolehlivý PoE napájecí adaptér s výkonem 96 W pro napájení síťových zařízení. Napájecí adaptér XL-POE-48V2AG poskytuje stabilní výstupní napětí... více
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
XtendLan XL-POE-48V2AG
Spolehlivý PoE napájecí adaptér s výkonem 96 W pro napájení síťových zařízení.
Napájecí adaptér XL-POE-48V2AG poskytuje stabilní výstupní napětí DC 48 V s proudem 2 A a celkovým výkonem 96 W. Díky širokému vstupnímu rozsahu 85–264 V AC (47–63 Hz) je adaptér použitelný v různých elektrických sítích po celém světě.
  • Výstupní napětí DC 48 V ± 10 % s proudem 0–2 A a výkonem 96 W
  • Univerzální vstupní napětí 85–264 V AC s frekvencí 47–63 Hz
  • Komplexní ochrana proti přetížení (105–135 %), přepětí (105–150 %) a přehřátí
  • Vysoká izolační odolnost 100 MΩ při 500 V DC mezi všemi obvody
  • Certifikace CE EMC, CE LVD a RoHS pro bezpečný a ekologický provoz
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výstupní napětí: DC 48 V ± 10 %
Výstupní proud: 2 A
Výstupní výkon: 96 W
Vstupní napětí: 85–264 V AC, 47–63 Hz
Účinnost: 85 %
Provozní teplota: -10 až +50 °C