PLANET XGS-PWR350-DC
Zdroj, stejnosměrný, pro XGS-6350-48X2Q4C a CS-6303R, 350W, DC 36–72V
Pro zobrazení ceny se přihlaste
Po objednání za 2 týdny
Osobní odběr na pobočce:
Zdiby Není skladem
Kód: NETPLA2607 PN: XGS-PWR350-DC Záruka: 38 měs.
Výrobce: PLANET Technology
 (Planet Technology)
11F, No. 96, Minquan Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231, Taiwan (R.O.C.)
sales@planet.com.tw
www.planet.com.tw
PLANET XGS-PWR350-DC Zdroj o výkonu 350 W určený pro switche XGS-6350-48X2Q4C a CS-6303R. ... více
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
PLANET XGS-PWR350-DC
Zdroj o výkonu 350 W určený pro switche XGS-6350-48X2Q4C a CS-6303R.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Vstupní napětí: DC 36–72 V
Výstupní napětí: 12 V
Výkon: 350 W