HiLook NS-0106P-35
Switch, 6× RJ-45, 4× PoE+ 802.3af/at, PoE budget 35W, extend mód 10Mb/s na 250m, fanless, kovové provedení, DC 48V
Pro zobrazení ceny se přihlaste
Skladem K odeslání
Osobní odběr na pobočce:
Zdiby Není skladem
Kód: SPAHIL0005 PN: 301802037 Záruka: 24 měs.
Výrobce: Hikvision
 (Hikvision Europe B.V)
Dirk Storklaan 3, 2132PX, Hoofddorp, Nizozemsko
legal.eu@hikvision.com
www.hikvision.com
HiLook NS-0106P-35 Kompaktní nespravovaný (unmanaged) 6portový PoE switch pro napájení IP kamer či jiných zařízení s podporou PoE. Nabízí 4× PoE výstup 802.3af/at (max. 30 W/port) s celkovým výkonem až 35 W, přepěťovou... více
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
HiLook NS-0106P-35
Kompaktní nespravovaný (unmanaged) 6portový PoE switch pro napájení IP kamer či jiných zařízení s podporou PoE. Nabízí 4× PoE výstup 802.3af/at (max. 30 W/port) s celkovým výkonem až 35 W, přepěťovou ochranu do 6 kV (pro PoE porty) a kapacitu 1,6 Gbps. Switch navíc disponuje extend módem pro přenos dat a napájení až na 250 m při 10 Mb/s (dle kvality kabeláže).
  • 4× PoE výstup 802.3af/at (max. 30 W/port), 2× uplink port
  • Extend režim - přenos dat a napájení až na 250 m
  • Přepěťová ochrana do 6 kV pro porty PoE
  • Podpora standardů IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
  • Metoda přepínání Store-and-Forward
  • Bez ventilátorů (fanless) + kovové provedení
Součástí balení je napájecí adaptér.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Fyzické vlastnosti:
Porty: 6× 10/100 Mb/s RJ-45
Paměť: 4K MAC adres
Kapacita switche: 1,6 Gbps
Rychlost směrování: 0,8928 Mpps
Provedení: desktop
Napájení: externí adaptér DC 48 V (max. 0,8 A)
Ochrana: přepěťová ochrana 6 kV pro porty PoE
Provozní teplota: -10 až +40 °C, vlhkost do 95 %
Rozměry: 145 × 68,45 × 25,6 mm
Hmotnost: 0,265 kg
PoE funkce:
Celkový napájecí výkon: 35 W, 802.3af (PoE), 802.3at (PoE+)
Počet injektorů: 4× až 30 W
Pokročilé funkce:
  • Extended mód 10 Mb/s s dosahem až 250 m (teoretické maximum)
  • 2× port s vysokou prioritou
  • Značka
    Upřesnění typu :  Switch
    Výrobce :  Hikvision
    Technické detaily
    Bez ventilátorů (fanless) :  ano
    Homologace EN50155 :  ne
    Kapacita sběrnice (Gbps) :  1,6
    Management :  ne
    Norma :  802.3at
    Norma :  802.3af
    PoE vlastnosti :  Extended 10Mb
    PoE vstup :  ne
    PoE výstup :  802.3af/at
    PoE výstup (počet) :  4
    Použití v exteriéru :  ne
    Provozní teplota max. (°C) :  40
    Provozní teplota min. (°C) :  -10
    Provedení :  samostatně stojící
    Rychlost směrování (Mpps) :  0,8928
    Stohovatelnost :  ne
    Vrstva OSI :  L2
    Displej a zobrazení
    Displej :  ne
    Síťová rozhraní
    Gigabit LAN :  ne
    LAN :  ano
    Počet PoE portů :  4
    Rychlost portů :  100 Mb/s
    Vstupy a výstupy
    RJ-45 (počet) :  6
    RS-232 port :  ne
    Napájení
    Napájení zařízení :  externí adaptér
    Podpora PoE :  ano
    Vstupní napětí (V) :  48 (DC)
    Fyzické vlastnosti
    Barva :  černá
    Hmotnost (g) :  265