OlifeEnergy EV DoubleBox BASE 2× 22kW (DB22AC2Z2ZB)
Nabíječka, dobíjecí stanice, pro elektromobily, 2× výstup ČSN EN 62196 Typ 2, max. 63A, 2× AC 22kW, IP54, kabel, RFID, automód
Pro zobrazení ceny se přihlaste
Po objednání za týden
Osobní odběr na pobočce:
Zdiby Není skladem
Kód: ELESMI0007 PN: DB22AC2Z2ZB Záruka: 26 měs.
Výrobce: XTEND Solarmi
 (100MEGA Distribution s.r.o.)
Železná 7, 619 00 Brno, Česká Republika
info@100mega.cz
www.100mega.cz
OlifeEnergy EV DoubleBox BASE 2× 22 kW OlifeEnergy DoubleBox je robustní celokovová nabíjecí stanice, která umožňuje dobíjení dvou elektromobilů střídavým proudem (AC) s výkonem až 44 kW (tj. 22 kW pro každý z nich). Určena... více
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
OlifeEnergy EV DoubleBox BASE 2× 22 kW
OlifeEnergy DoubleBox je robustní celokovová nabíjecí stanice, která umožňuje dobíjení dvou elektromobilů střídavým proudem (AC) s výkonem až 44 kW (tj. 22 kW pro každý z nich). Určena je pro vnitřní i venkovní použití a lze ji montovat buď na zeď nebo na profil, případně ji kotvit do země pomocí sloupku.
Tento WallBox je již v základní verzi vybaven širokou škálou funkcionalit. Nabíjení lze zahájit automaticky ihned po připojení vozidla a identifikaci RfID kartou nebo mobilním telefonem. Přes mobilní aplikaci se také provádí kompletní konfigurace. Výkon stanice může být nastaven v rozsahu 0 až 44 kW.
  • Typ přívodu AC: AC 3 + N + PE 400 V 50 Hz, TN-S / AC 3 + PEN 400V 50 Hz, TN-C
  • Max. průřez přívodu: 25 mm2
  • Ovládání: lokální – automatické, RFID, mobilní aplikace (Bluetooth)
  • Reziduální ochrana: 2× čtyřpólový chránič typu A + detekce reziduálního DC proudu dle IEC 62955
  • Komunikace: Bluetooth, Modbus RTU (po RS-485), ADC 0–10 V
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 2× 22 kW
Vstupní napětí: 3× 400 V
Vstupní proud: 0–63 A
Typ připojení dle ČSN EN 61851: Typ B
Výstup: 2× Typ 2 (dle ČSN EN 62196), zásuvka
Kategorie krytí: IP54
Provozní teplota: -25 až +40 °C
Rozměry: 550 × 385 × 140 mm
Hmotnost: 18,5 kg (čistá, balení + 2 kg)
Značka
Upřesnění typu :  Autonabíječka
Výrobce :  XTEND Solarmi
Technické detaily
Provozní teplota max. (°C) :  40
Provozní teplota min. (°C) :  -25
Stupeň krytí :  IP54
Výkon (kW) :  44
Vstupy a výstupy
Univerzální zásuvka/zástrčka (počet) :  2
Napájení
Vstupní napětí (V) :  400 (AC)
Výstupní výkon (W) :  44000
Použití a určení
Druh příslušenství :  nabíječka
Fyzické vlastnosti
Barva :  bílá - zelená
Hmotnost (kg) :  18.5
Rozměry :  550 × 385 × 140 mm