Nedis EVCA11KWBK50
Kabel, nabíjecí, pro elektromobily, Typ 2, 11000W, 16A, 3 fáze, IP55, černý, 5m
Pro zobrazení ceny se přihlaste
Skladem K odeslání
Osobní odběr na pobočce:
Zdiby Není skladem
Kód: KABNED1514 PN: EVCA11KWBK50 Záruka: 24 měs.
Výrobce: NEDIS
 (NEDIS BV)
Reitscheweg 1-7, 5232 BX ´s-Hertogenbosch, Nizozemsko
info@nedis.nl
www.nedis.com
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
Nedis EVCA11KWBK50
Nabíjecí kabel o délce 5 metrů pro elektrické vozidlo poskytuje flexibilitu pro nabíjení vašeho vozu doma nebo na veřejných stanicích. Tento kabel je vybaven čtyřžilovými měděnými dráty, které podporují maximální zatížení 16 A/ 11 kW. Je navržen tak, aby byl kompatibilní s různými modely elektrických a hybridních vozidel a splňoval bezpečnostní normy CE a TUV pro bezproblémové nabíjení. Navíc je vodotěsný a prachotěsný dle IP55 a je schopen odolávat teplotám od –30 °C do 55 °C. Ať už jsou bouřky, vysoké teploty nebo sníh, můžete svůj vůz nabíjet s jistotou a bezpečně, ať jste kdekoli.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Počet fází: 3
Výstupní výkon: 11000 W
Maximální proud: 16 A
Vstupní konektor: EN62199-2 Type 2 (M)
Výstupní konektor: EN62199-2 Type 2 (F)
Průřez vodičů: 5× 2,55 mm2
Provozní teplota: -35 až 50 °C
Délka kabelu: 5 m
Barva: černá
Značka
Upřesnění typu :  Kabel napájecí
Výrobce :  NEDIS
Použití a určení
Druh příslušenství :  napájecí kabel
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Hmotnost (kg) :  2.08
Rozměry :  5000 × 68 × 62 mm