ELERIX EX-TC145/10
Konektor, pro baterie/články EX-L550P, dlouhý
Zdiby Není skladem
Kód: BATELX0067 PN: EX-TC145/10 Záruka: 24 měs.
Poslat známému
ELERIX EX-TC145/10
Doporučené proudové zatížení na 1 mm2:
  • 4 A na 1 mm2 – trvale
  • 6 A na 1 mm2 – krátkodobě (do 1 hodiny)
  • 8 A na 1 mm2 – špička (max. 1 minutu)
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Rozteč: 145 mm
Rozměry: 165 × 20 × 2 mm (střední část má výšku 5 mm)
Kompatibilita: ELERIX EX-L550P
Fyzické vlastnosti
Rozměry :  165 × 20 × 2 mm