XtendLan IRL94M8H-45-12
IR světlo, 940nm, dosah 22m, 45°, příkon 12W, 12V (DC), venkovní, IP66
Pro zobrazení ceny se přihlaste
Po objednání za měsíc
Osobní odběr na pobočce:
Zdiby Není skladem
Kód: NETXTE6566 PN: IRL94M8H-45-12 Záruka: 26 měs.
www.100mega.cz
XtendLan IRL94M8H-45-12 Infračervené světlo, venkovní, vodotěsné IP66, hliníková skříňka, napájení 12 V (DC), dosah 22 m, úhel 45°, příkon 12–14 W. Vysoce svítivé LED, fanless (bez ventilátoru), hliníkový kryt s chladičem,... více
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
XtendLan IRL94M8H-45-12
Infračervené světlo, venkovní, vodotěsné IP66, hliníková skříňka, napájení 12 V (DC), dosah 22 m, úhel 45°, příkon 12–14 W.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Napájení: 12 V DC (napájecí rozsah DC 12–24 V), příkon 12–14 W
Uchycení: držák na stěnu nebo strop
Složení: 8× IR LED
Vlnová délka: 940 nm
Úhel záření: 45°
Dosah: 22 m
Provozní teplota: -30 až +50 °C
Materiál: čelní panel z tvrzeného skla + průhledný plast, skříň hliník
Krytí: IP66 (voděodolnost)
Chlazení: pasivní
Rozměr: 181 × 131 × 72 mm
Hmotnost: 1,2 kg
Technické detaily
Napájení světla :  12V DC