XtendLan IRL94SH-30-230
IR světlo, 940nm, dosah 75m, 30°, příkon 39W, 230V (AC), venkovní, IP66, IK10
Pro zobrazení ceny se přihlaste
Po objednání za měsíc
Osobní odběr na pobočce:
Zdiby Není skladem
Kód: NETXTE6553 PN: IRL94SH-30-230 Záruka: 26 měs.
www.100mega.cz
XtendLan IRL94SH-30-230 Infračervené světlo, venkovní, vodotěsné IP66, IK10, napájení 230 V AC, dosah 75 m, úhel 30°, příkon 37–39 W. Vysoce svítivé LED, fanless (bez ventilátoru), hliníkový kryt s chladičem, s přípravou... více
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
XtendLan IRL94SH-30-230
Infračervené světlo, venkovní, vodotěsné IP66, IK10, napájení 230 V AC, dosah 75 m, úhel 30°, příkon 37–39 W.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Napájení: 230 V AC (napájecí rozsah AC 85–265 V), příkon 37–39 W
Uchycení: držák na stěnu nebo strop
Složení: 30× LED 2 W (zátěž jen na 50 % svého maxima - pro dlouhou životnost)
Vlnová délka: 940 nm
Úhel záření: 30°
Dosah: 75 m
Spínání: automatické (den/noc přepínání), vestavěný světelný senzor
Provozní teplota: -40 až +50 °C
Materiál: čelní panel z tvrzeného skla, skříň hliník
Krytí: IP66 (voděodolnost), IK10 (antivandal)
Chlazení: pasivní
Rozměr: 208 × 206 × 117 mm
Hmotnost: 3,3 kg
Příklady sestavení:
Technické detaily
Napájení světla :  230V AC