KOSUNPOWER KOS1500-24 1500W
Záložní zdroj s externí baterií, výkon 1500W, čistý sinus, integrovaná nabíječka, funkce UPS, DC24V/AC230V, USB, černo-zelený
Pro zobrazení ceny se přihlaste
Po objednání za 5 dnů
Osobní odběr na pobočce:
Zdiby Není skladem
Kód: UPSKOS0006 PN: KOS1500-24 Záruka: 26 měs.
www.battery.cz
KOSUNPOWER KOS1500-24 1500 W Měnič napětí s čistou sinusoidou, má integrovanou nabíječku a USB výstup (s napětím 5 V, proudem 2,1 A) pro nabíjení různých zařízení. Přístroj disponuje také funkcí UPS (automatické přepínání... více
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
KOSUNPOWER KOS1500-24 1500 W
Měnič napětí s čistou sinusoidou, má integrovanou nabíječku a USB výstup (s napětím 5 V, proudem 2,1 A) pro nabíjení různých zařízení. Přístroj disponuje také funkcí UPS (automatické přepínání sítě a baterie při výpadku napájení). Moderní a hezký design, kvalitní zpracování, odolnost proti nárazům a spolehlivost provozu, to jsou charakteristické vlastnosti tohoto produktu.
  • Minimální vlastní spotřeba energie - 13-15W, úspora oproti běžným UPS až 80%
  • Ochrana proti přetížení, zkratu, přepólování, přehřátí (při 70 °C dojde k vypnutí)
  • USB port (napětí 5 V, proud 2,1 A)
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Jmenovitý výkon: 1500 W
Špičkový výkon: 3000 W
Vstupní napětí: DC 24 V
Výstupní napětí: AC 230 V / 50 Hz
Účinnost: 90 %
Klidový příkon: 650 mA
Provozní teplota: –10 až +60 °C
Rozměry: 380 × 220 × 90 mm
Hmotnost: 7 kg
Barva: černá–zelená
Značka
Upřesnění typu :  Měnič napětí C
Počet fází :  jednofázový
Vstupní napětí (V) :  24 (DC)
Výstupní napětí (V) :  230 (AC)
Výstupní výkon (W) :  1500
Fyzické vlastnosti
Hloubka (mm) :  90
Hmotnost (kg) :  7
Rozměry :  380 × 220 × 90 mm