KOSUNPOWER KOS1000-12 1000W
Záložní zdroj s externí baterií, výkon 1000W, čistý sinus, integrovaná nabíječka, funkce UPS, DC12V/AC230V, USB, černo-zelený
Pro zobrazení ceny se přihlaste
Skladem K odeslání
Osobní odběr na pobočce:
Zdiby Není skladem
Výrobce: KOSUN
 (Efteria, spol. s r.o.)
K rybníku 378, 252 42 Jesenice, Česká republika
info@battery.cz
www.battery.cz
KOSUNPOWER KOS1000-12 1000 W Měnič napětí s čistou sinusoidou, má integrovanou nabíječku a USB výstup (s napětím 5 V, proudem 2,1 A) pro nabíjení různých zařízení. Přístroj disponuje také funkcí UPS (automatické přepínání... více
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
KOSUNPOWER KOS1000-12 1000 W
Měnič napětí s čistou sinusoidou, má integrovanou nabíječku a USB výstup (s napětím 5 V, proudem 2,1 A) pro nabíjení různých zařízení. Přístroj disponuje také funkcí UPS (automatické přepínání sítě a baterie při výpadku napájení). Moderní a hezký design, kvalitní zpracování, odolnost proti nárazům a spolehlivost provozu, to jsou charakteristické vlastnosti tohoto produktu.
POZOR, nabíječka není určena pro nabíjení baterií Li-ion (LiFePO4 atd.)
  • Vysoká kvalita zpracování, dlouhá životnost
  • Použití technologie čipů SMT a pájení vlnou
  • Minimální vlastní spotřeba energie - 7-8W, úspora oproti běžným UPS až 80%
  • Ochrana proti přetížení, zkratu, přepólování, přehřátí (při 70 °C dojde k vypnutí)
  • Kompaktní rozměry, nízká hmotnost
  • Malý a tichý ventilátor, chránící před nadměrným zahříváním
  • Integrovaná 3stupňová nabíječka
  • Zásuvka / zapalovač cigaret jako v automobilu
  • USB port (napětí 5 V, proud 2,1 A)
  • Funkce UPS (automatické přepínání sítě a baterie při výpadku napájení)
Obsah balení:
  • Záložní zdroj
  • Napájecí kabel s Euro-konektorem
  • Gumové nožičky s možností prošroubání do montážní desky
  • Propojovací kabely k baterii 1m s okem M8
  • Návod k obsluze
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Jmenovitý výkon: 1000 W
Špičkový výkon: 2000 W
Vstupní napětí: DC 12 V
Výstupní napětí: AC 230 V / 50 Hz
Účinnost: 88 %
Klidový příkon: 600 mA
Provozní teplota: –10 až +60 °C
Rozměry: 370 × 150 × 70 mm
Hmotnost: 4,25 kg
Barva: černá–zelená
Značka
Upřesnění typu :  Měnič napětí B
Výrobce :  KOSUN
Technické detaily
Provozní teplota max. (°C) :  60
Provozní teplota min. (°C) :  -10
Provedení :  jiné
Provedení :  na stěnu
Tvar výstupního napětí :  sinus
Napájení
Frekvence napětí (Hz) :  50
Počet fází :  jednofázový
Vstupní napětí (V) :  12 (DC)
Výstupní napětí (V) :  230 (AC)
Výstupní výkon (W) :  1000
Fyzické vlastnosti
Hloubka (mm) :  70
Hmotnost (kg) :  4.25
Rozměry :  370 × 150 × 70 mm