Xtend Solarmi Deye SUN-15K-G05
Měnič napětí, integrovaný limiter, výkon 15kW, třífázový, 400V, MPPT
Pro zobrazení ceny se přihlaste
Skladem K odeslání
Osobní odběr na pobočce:
Zdiby Není skladem
Kód: ZNKSMI0017 PN: SUN-15K-G05 Záruka: 60 měs.
Výrobce: XTEND Solarmi
 (100MEGA Distribution s.r.o.)
Železná 7, 619 00 Brno, Česká Republika
info@100mega.cz
www.100mega.cz
Xtend Solarmi SUN-15K-G05 3fázový symetrický 15 kW síťový měnič/střídač od výrobce DEYE se 2 MPP trackery a širokým rozsahem výstupního napětí. 2 trackery MPPT, max. účinnost až 97,5 % (EU) Inteligentní monitorování... více
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
Xtend Solarmi SUN-15K-G05
3fázový symetrický 15 kW síťový měnič/střídač od výrobce DEYE se 2 MPP trackery a širokým rozsahem výstupního napětí.
  • 2 trackery MPPT, max. účinnost až 97,5 % (EU)
  • Inteligentní monitorování řetězce (volitelně)
  • Široký rozsah výstupního napětí
  • Aplikace s nulovým exportem, aplikace VSG
  • Funkce Anti-PID (volitelně)
  • RS-485/RS-232/Wi-Fi/LAN
  • Včetně Wi-Fi dongle
  • Bez elektroměru
Zapojení měniče do solárního systému je jednoduché.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Vstup
Max. DC vstupní výkon: 19,5 kW
Max. DC vstupní napětí: 1000 V
Náběhové DC vstupní napětí: 250 V
Rozsah MPPT: 200-850 V
Max. vstupní DC proud: 13 A + 26 A
Max. zkratový proud: 19,5 A + 39 A
Počet MPPT: 2
Počet řetězců (string) na jeden MPPT: 1 + 2
Výstup
Jmenovitý výkon AC výstupu a UPS: 15 kW (max. 16,5 kW)
Jmenovité napětí AC sítě: 220/380 V, 230/400 V
Výstupní proud AC sítě: 22,7/21,7 A (max. 25/23,9 A)
Účinnost: 97,5 % (MPPT 99 %)
Stupeň krytí: IP65
Rozměry: 472 × 333 × 203 mm