Xtend Solarmi ABB S201-C50NA
Jistič, pro fotovoltaiku, charakteristika C, 50A, 6kA, AC/DC, IP20, šedý
Pro zobrazení ceny se přihlaste
Skladem K odeslání
Osobní odběr na pobočce:
Zdiby Není skladem
Výrobce: Xtend Solarmi
 (100MEGA Distribution s.r.o.)
Železná 7, 619 00 Brno, Česká Republika
info@100mega.cz
www.100mega.cz
Xtend Solarmi ABB S201-C50NA Modulární AC/DC (50 A) jistič řady S200 (model S201-C50NA) s odpojením nulového vodiče. Charakteristika C - Kontrola a ochrana obvodů proti přetížení/zkratům a ochrana odporových i induktivních... více
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
Xtend Solarmi ABB S201-C50NA
Modulární AC/DC (50 A) jistič řady S200 (model S201-C50NA) s odpojením nulového vodiče. Charakteristika C - Kontrola a ochrana obvodů proti přetížení/zkratům a ochrana odporových i induktivních zátěží s nízkým záběrným proudem.
  • Použití: domácnosti, komerční a průmyslová sféra
  • Katalogový popis: S201-C50NA Miniature Circuit Breaker - 1+NP - C - 50 A
  • Indikace reálné polohy kontaktů (CPI)
  • Možnost připojení různých průřezů vodičů (až 4 vodiče do jedné svorky)
  • Dvojité zvedací válcové svorky pro připojení vodičů průřezu 35 mm2
  • Snadné zacvaknutí na DIN lištu
  • Možnost dovybavení jističe pomocným kontaktem bez nutnosti rozšíření instalované šířky (zespodu)
  • U 1 fázového jističe možnost až 6 pomocných kontaktů (3 zprava, 2 zleva, 1 zespod)
Připojovací schopnost:
Připojovací lišta (Busbar): 10 / 10 mm2
Flexibilní s koncovkou (Flexible with Ferrule): 0,75 až 25 mm2
Ohebný (Flexible): 0,75 až 25 mm2
Tuhý (Rigid): 0,75 až 35 mm2
Splétaný (Stranded): 0,75 až 35 mm2
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Vypínací charakteristika: C
Jmenovité napětí (Ur): AC 230 V
Jmenovitý proud (In): 50 A
Jmenovitý zkratový výkon (Icn): 6 kA
Jmenovitá mezní zkratová vypínací schopnost (Icu):
20 kA (133 V AC)
10 kA (230 V AC)
20 kA (24 V DC)
10 kA (60 V DC)
Krytí: IP20 (kryt IP40)
Rozměry: 88 x 69 x 35 mm
Hmotnost: 250 g
Značka
Upřesnění typu :  Ostatní elektro
Výrobce :  Xtend Solarmi
Technické detaily
Provozní teplota max. (°C) :  55
Provozní teplota min. (°C) :  -25
Stupeň krytí :  IP20
Vstupy a výstupy
Konektor :  svorkovnice
Napájení
Frekvence napětí (Hz) :  50/60
Max. vstupní proud (A) :  50
Použití a určení
Druh příslušenství :  jistič
Fyzické vlastnosti
Hmotnost (kg) :  0.25
Rozměry :  88 × 69 × 35 mm