MikroTik MTP250-53V47-OD
Zdroj, napájecí, venkovní, 250W, 53V, IP67, pro řadu netPower
Akce
Pro zobrazení ceny se přihlaste
Skladem K odeslání
Osobní odběr na pobočce:
Zdiby Není skladem
Kód: NABMKR1168 PN: MTP250-53V47-OD Záruka: 26 měs.
Výrobce: MIKROTIK
 (SIA Mikrotikls)
Aizkraukles iela 23, Riga, LV-1006, Lotyšsko
sales@mikrotik.com
www.mikrotik.com
MikroTik MTP250-53V47-OD Venkovní napájecí AC/DC zdroj pro produktovou řadu MikroTik netPower. Zdroj MTP250-53V47-OD nabízí výstupní napětí 53 V a výkon 250 W, který se hodí například pro síť bezpečnostních kamer PTZ.... více
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
MikroTik MTP250-53V47-OD
Venkovní napájecí AC/DC zdroj pro produktovou řadu MikroTik netPower. Zdroj MTP250-53V47-OD nabízí výstupní napětí 53 V a výkon 250 W, který se hodí například pro síť bezpečnostních kamer PTZ. Dodáván je v robustním krytu s krytím IP67 s extra ochranou proti prachu a vlhkosti.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Vstup: 100–240 V AC
Max. proud: 3,5 A
Výstup: 53 V
Výkon: 250 W
Provozní teplota: -40 °C to +70 °C