HiLook THC-B120-P(B) 2,8mm
CCTV kamera, Bullet, 2Mpx, CMOS, f=2,8mm, 103°, IR až 20m, IP66, plast, bílo-černá
Pro zobrazení ceny se přihlaste
Po objednání za 2 týdny
Osobní odběr na pobočce:
Zdiby Není skladem
Kód: KIPHIL0032 PN: 300509549 Záruka: 24 měs.
Výrobce: HiLook
 (Hikvision Europe B.V)
Dirk Storklaan 3, 2132PX, Hoofddorp, Nizozemsko
legal.eu@hikvision.com
www.hikvision.com
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
HiLook THC-B120-P(B)
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Snímací čip: 2 Mpx CMOS
Objektiv: f = 2,8 mm, pevný, úhel záběru 103° horizontálně
Den/Noc: ano
Integrovaný IR přísvit: ano, do 20 m
Maximální rozlišení: 1920 × 1080 při 25/30 fps
Rozhraní: 1× analogový výstup TVI/AHD/CVI/CVBS (lze přepínat)
Napájení: DC 12 V (zdroj není součástí balení)
Značka
Upřesnění typu :  Kamera
Výrobce :  HiLook
Technické detaily
PIR :  ne
Použití v exteriéru :  ano
Použití v interiéru :  ano
Slot pro paměťovou kartu :  ne
Videoanalytika kamer :  ne
WDR :  ne
Multimédia
Vestavěný mikrofon :  ne
Kamera
IP kamera :  ne
Motorický pohyb kamery :  ne
Motorický zoom a autofocus :  ne
Objektiv :  pevný
Přísvit kamery :  infra
PTZ ovládání :  ne
Rozlišení obrazu kamery (px) :  1920 × 1080
Rozlišení výstupu (Mpx) :  2,0
Tvarový typ :  Bullet
Vstupy a výstupy
Alarm vstup/výstup :  ne
Audio vstup/výstup :  ne
Bezdrátové připojení :  ne
Drátové připojení :  ano
Napájení
Podpora PoE :  ne
Fyzické vlastnosti
Barva :  bílá
Hmotnost (kg) :  0.15
Rozměry :  165 × 62 × 58 mm