Hikvision DSA-12PFG
Napájecí adaptér, 12W, originální, pro kamery HiWatch/HiLook s 12VDC, napětí 12V, proud 1A
Pro zobrazení ceny se přihlaste
Skladem K odeslání
Osobní odběr na pobočce:
Zdiby Není skladem
Kód: KIPHIK1163 PN: 101701320 Záruka: 36 měs.
Výrobce: Hikvision
 (Hikvision Europe B.V)
Dirk Storklaan 3, 2132PX, Hoofddorp, Nizozemsko
support.eu@hikvision.com
www.hikvision.com
Hikvision DSA-12PFG Originální napájecí adaptér s výkonem 12 W a výstupem 12 V (max. 1 A). Tento adaptér doporučujeme pro použití s Hikvision HiWatch/HiLook kamerami s 12 V DC napájením. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE ... více
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
Hikvision DSA-12PFG
Originální napájecí adaptér s výkonem 12 W a výstupem 12 V (max. 1 A).
Tento adaptér doporučujeme pro použití s Hikvision HiWatch/HiLook kamerami s 12 V DC napájením.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Vstupní napětí: 230 V
Výstupní napětí: 12 V
Výstupní proud: max. 1 A
Výkon: 12 W
Značka
Upřesnění typu :  Univerzální nabíječka
Výrobce :  Hikvision
Technické detaily
Použití v exteriéru :  ne
Provedení :  adaptér (zalitý plast)
Vstupy a výstupy
Počet výstupů :  1
Napájení
Celkový výstupní proud (A) :  1
Regulace výstupního napětí :  ne
Výstupní napětí :  12V DC