TP-Link TL-WA1201
Access point, client, WDS, 802.11a/b/g/n/ac, 2,4GHz, 5GHz, 1× LAN/WAN, 1200Mbit/s, bílý
Akce
Pro zobrazení ceny se přihlaste
Skladem K odeslání
Osobní odběr na pobočce:
Zdiby Není skladem
Kód: NAATPL1078 PN: TL-WA1201 Záruka: 36 měs.
Výrobce: TP-LINK
 (TP-LINK Czech, s. r. o.)
Pekařská 695/10, 155 00 Praha 5, Česká republika
support.cz@tp-link.com
www.tp-link.com/cz
TP-Link TL-WA1201 Bezdrátový přístupový bod TL-WA801N je určen k vytvoření nebo rozšíření vysokorychlostní bezdrátové sítě standardu 802.11a/b/g/n/ac s propustností až 300 Mb/s v pásmu 2,4 GHz a až 867 Mb/s v pásmu 5 GHz.... více
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
TP-Link TL-WA1201
Bezdrátový přístupový bod TL-WA801N je určen k vytvoření nebo rozšíření vysokorychlostní bezdrátové sítě standardu 802.11a/b/g/n/ac s propustností až 300 Mb/s v pásmu 2,4 GHz a až 867 Mb/s v pásmu 5 GHz. Přístupový bod podporuje řadu různých funkcí, které zajistí flexibilnější provoz bezdrátové sítě než kdykoli dřív. Podpora provozních režimů AP klient, bridge, repeater usnadňuje budování bezdrátové sítě v oblastech bez dostupnosti kabelů a pomáhá eliminovat místa bez bezdrátového signálu. Samozřejmostí je podpora šifrování WEP a WPA/WPA2. Dále umožňuje pasivní napájení přes Ethernet (PoE) na vzdálenost až 30 m.
Součástí balení je napájecí adaptér (12 V/1,5 A) a PoE injektor.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Standard Wi-Fi: IEEE 802.11a/b/g/n/ac
Rychlost datového přenosu: 867 Mbit/s – 5 GHz, 300 Mbit/s – 2,4 GHz
Anténa: 4× interní
Porty: 1× RJ-45
Frekvence: 2,4 GHz, 5 GHz
Zabezpečení: 64/128bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA-PSK2
Podpora PoE: ano
Rozměry: 400 × 255 × 72 mm
Značka
Upřesnění typu :  Access point/Repeater
Výrobce :  TP-LINK
Technické detaily
Citlivost (dBm) :  -95
Použití v exteriéru :  ne
Použití v interiéru :  ano
Provozní teplota max. (°C) :  40
Provozní teplota min. (°C) :  0
Přenosová rychlost (Mbps) :  1167
Komunikace
Wi-Fi, specifikace :  802.11a/b/g/n/ac
Síťová rozhraní
Frekvence Wi-Fi :  2400 MHz/5000 MHz
Gigabit LAN :  ano
LAN :  ano
Max. výstupní výkon (dBm) :  30
Normy :  802.11a/b/g/n/ac
Operační mód :  AP, Range Extender, Client, Multi-SSID
Rychlost portů :  1 Gb/s
Šifrování :  64/128-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA-PSK2
Wi-Fi :  ano
Vstupy a výstupy
RJ-45 (počet) :  1
Napájení
Podpora PoE :  ano
Fyzické vlastnosti
Barva :  bílá
Hloubka (mm) :  255
Rozměry :  400 × 255 × 72 mm