MEAN WELL NDR-480-48
Zdroj, napájecí, průmyslový, 480W, regulovatelný 48–55V
Pro zobrazení ceny se přihlaste
Skladem K odeslání
Osobní odběr na pobočce:
Zdiby Není skladem
Kód: ZNPMEA0019 PN: NDR-480-48 Záruka: 48 měs.
www.meanwell.eu
MEAN WELL NDR-480-48 Napájecí zdroj pro instalaci na DIN lištu. Výstupní napětí regulovatelné 48–55 V DC, zatížitelnost 480 W. Provozní teplota -20 až 70 °C. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Výstupní napětí: 48–55 V Výstupní... více
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
MEAN WELL NDR-480-48
Napájecí zdroj pro instalaci na DIN lištu. Výstupní napětí regulovatelné 48–55 V DC, zatížitelnost 480 W. Provozní teplota -20 až 70 °C.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výstupní napětí: 48–55 V
Výstupní výkon: 480 W
Výstupní proud (max): 10 A
Vstupní napájení: 90–264 V AC, 127–370 V DC
Účinnost: 92,5 %
Rozměry: 128,5 × 125,2 × 85,5 mm
Hmotnost: 1,5 kg
Napájení
Celkový výstupní proud (A) :  10
Frekvence napětí (Hz) :  47-63
Max. vstupní proud (A) :  4.8
Vstupní napětí (V) :  127 - 370 (DC)
Výstupní napětí :  48V DC
Výstupní napětí (V) :  48
Výstupní výkon (W) :  480
Fyzické vlastnosti
Hmotnost (kg) :  1.5