PLANET POE-175-95
PoE injektor, 802.3af/at/bt, do 95W, PoH, 1000Base-T, interní zdroj
Pro zobrazení ceny se přihlaste
Skladem K odeslání
Osobní odběr na pobočce:
Zdiby Není skladem
Kód: NETPLA2124 PN: POE-175-95 Záruka: 38 měs.
Výrobce: PLANET Technology
 (Planet Technology)
11F, No. 96, Minquan Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231, Taiwan (R.O.C.)
sales@planet.com.tw
www.planet.com.tw
PLANET POE-175-95 PoE injektor s vysokým výkonem až 95 W dle specifikace 802.3bt. Je navržen speciálně pro rostoucí požadavky odběru elektrické energie zařízeními, jak jsou například PTZ kamery, all-in-one počítače, nebo... více
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
PLANET POE-175-95
PoE injektor s vysokým výkonem až 95 W dle specifikace 802.3bt. Je navržen speciálně pro rostoucí požadavky odběru elektrické energie zařízeními, jak jsou například PTZ kamery, all-in-one počítače, nebo ostatní síťová zařízení požadující dostatečný přísun energie.
POE-175-95 přenáší data a elektrickou energii 54 V DC přes kabely se zkroucenými páry, jako 95W PoE injektor a připojený rozbočovač Ultra Power over Ethernet, POE-172S, oddělí digitální data a napájení do tří volitelných výstupů (12 V / 19 V / 24 V DC) se vzdáleností až 100 metrů.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Rozhraní: 2× RJ-45 10/100/1000 Mbps : 1× Data input, 1× PoE (Data + Power) output
Celkový napájecí výkon: do 95 W, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt
Zatížitelnost portu: až 95 W
Napájení: 100–240 V AC, 50/60 Hz
Provozní teplota: 0 až 50 °C
Rozměry: 170 × 100 × 40 mm
Hmotnost: 480 g
Detail indikačních LED diod:
Příklady použití:
Počet PoE portů :  1
Rychlost portů :  1 Gb/s
Vstupy a výstupy
RJ-45 (počet) :  2
Napájení
Napájení zařízení :  interní zdroj
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Hmotnost (g) :  480
Rozměry :  170 × 100 × 40 mm