XtendLan ZSW02-24-240BR
Zdroj, napájecí, DC 24V, 2 porty, 10A celkem, 240W, skříňka, zálohovatelný baterií, relé port
Pro zobrazení ceny se přihlaste
Neznámá dostupnost
Osobní odběr na pobočce:
Zdiby Není skladem
Kód: NETXTE3089 PN: ZSW02-24-240BR Záruka: 26 měs.
Výrobce: XtendLan
 (100MEGA Distribution s.r.o.)
Železná 7, 619 00 Brno, Česká Republika
info@100mega.cz
www.100mega.cz
XtendLan ZSW02-24-240BR Napájecí zdroj DC 24 V se 2 výstupy a okruhem pro nabíjení + připojení záložní baterie na 24 V. Celkový výstupní proud je až 10 A. Skříňka na zeď s instalovaným PCB, kabelové průchodky. ... více
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
XtendLan ZSW02-24-240BR
Napájecí zdroj DC 24 V se 2 výstupy a okruhem pro nabíjení + připojení záložní baterie na 24 V. Celkový výstupní proud je až 10 A.
  • Skříňka na zeď s instalovaným PCB, kabelové průchodky.
  • Připojení kabelů k interní svorkovnici.
  • LED signalizace funkčnosti portů.
  • Bateriový okruh dobíjen 1 A.
  • Ochrana proti zkratu baterie a ochrana baterie proti úplnému vybití.
  • Opatřen ventilátorem, který běží jen při větší zátěži.
Poznámky:
Hlavní vypínač uvnitř skříňky odpojuje pouze napájení 230 V nikoliv napájení z baterie, pro úplné vypnutí při instalačních činnostech odpojte i konektor baterie.
Upozornění:
Záložní baterie není/nejsou součástí balení.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výstupní obvod
Výstupní napětí: 24 V DC +/-10 % (22-26,5 V)
Výstupní proud: 10 A (+1 A dobíjení baterie)
Výstupní proud na každém portu: určen pojistkou 5 A
Celkový výstupní výkon: 240 W (+ 24 W dobíjení baterie)
Ochrana proti přepětí: varistorem (prahové napětí 40 V)
Vstupní obvod
Vstupní napětí: 100-240 V (50-60 Hz)
Účinnost: min. 85 % při maximální zátěži
Napájení baterie
Rozměry prostoru pro baterii: 180 × 170 × 150 mm (baterie není součástí), typicky lze instalovat 14-26 Ah olověný akumulátor (případně dva 12V akumulátory)
Nabíjení baterie: napětím 26,5 V
Ochrana:
  • proti úplnému vybití baterie (pokud napětí na baterii klesne pod cca. 21 V - zabraňuje se tak poškození baterie)
  • Napojení: standardními Faston konektory (6,3 mm)
    Porty: 2× relé (jeden se přepíná při ztrátě vnějšího napětí a druhý při nízkém napětí baterie)
    Spínaný proud: max. 3 A (120 V AC) nebo 3 A (24 V DC)
    Mechanické vlastnosti
    Materiál: kovová skříň, šedá barva
    Uzemnění šasi: propojení s ochranným vodičem
    Rozměry: 395 × 285 × 165 mm
    Hmotnost: 6 kg
    Montáž: na zeď (2 závěsné body + 2 další k zajištění na stěně)
    Schéma zapojení:
    Značka
    Upřesnění typu :  Nástěnný
    Výrobce :  XtendLan
    Technické detaily
    Provedení :  na zeď
    Vstupy a výstupy
    Počet výstupů :  2
    Napájení
    Celkový výstupní proud (A) :  10
    Regulace výstupního napětí :  ne
    Výstupní napětí :  24V DC