Trubička XtendLan FOSS-45-24
Trubička, pro ochranu optického svaru, zatavovací, 45mm, 2,4/1,2mm, vyztužení drátem 1mm
Zdiby Není skladem
Kód: NETXTE2188 PN: FOSS-45-24 Záruka: 26 měs.
www.100mega.cz
XtendLan FOSS-45-24 Samosmršťovací teplem, délka 45mm, určená k ochraně svarku po svaření. Vyztužená ocelovým drátem, zamezuje ohybu. Vnitřní průměr před zatavením 1,2mm. Kruhový. Vnější rozměr po zatavení 2,4mm. Teplota... více
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
XtendLan FOSS-45-24
Samosmršťovací teplem, délka 45mm, určená k ochraně svarku po svaření. Vyztužená ocelovým drátem, zamezuje ohybu. Vnitřní průměr před zatavením 1,2mm. Kruhový. Vnější rozměr po zatavení 2,4mm. Teplota pro zatavení je nejméně 110° C.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Délka: 45 mm
Vnější průměr po zatavení: 2,4 mm
Vnitřní průměr před zatavením: 1,2 mm