Sada PoE XtendLan POE-PAS-S12B
Sada PoE, splitter + injektor, stabilizovaných 12V/1A, 100Mbit
Pro zobrazení ceny se přihlaste
Skladem K odeslání
Osobní odběr na pobočce:
Zdiby Není skladem
Kód: NETPLA1324 PN: POE-PAS-S12B Záruka: 26 měs.
Výrobce: XtendLan
 (100MEGA Distribution s.r.o.)
Železná 7, 619 00 Brno, Česká Republika
info@100mega.cz
www.100mega.cz
XtendLan POE-PAS-S12B Sada pasivního Power Over Ethernet (splitter + injektor) pro napájení AP po ethernetovém kabelu se stabilizátorem napětí na straně rozbočovače. Doporučeno napájet 24–36 V (DC). Výrazně se zvyšuje dosah... více
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
XtendLan POE-PAS-S12B
Sada pasivního Power Over Ethernet (splitter + injektor) pro napájení AP po ethernetovém kabelu se stabilizátorem napětí na straně rozbočovače. Doporučeno napájet 24–36 V (DC). Výrazně se zvyšuje dosah oproti výhradně pasivním spliterům. Max. výstupní výkon 12 W (12V/1A). Využívá piny 4,5 (+) a 7,8 (-).
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Vstupní část:
Rychlost ethernetu: 10/100 Mbps
Rozměry bez kabelů: 35 × 25 × 22 mm
Délka kabelu: 160 mm
Výstupní část:
Ethernetu: 10/100 Mbps
Rozměry bez kabelů: 78 × 28 × 23 mm
Délka kabelu: 140 mm