Zdroj PLANET MC-15RPS48
Zdroj, redundantní, 90W, DC 48V, pro PLANET MC-1500R a MC-1500R48
Pro zobrazení ceny se přihlaste
Po objednání za 2 týdny
Osobní odběr na pobočce:
Zdiby Není skladem
Kód: NETPLA1150 PN: MC-15RPS48 Záruka: 26 měs.
Výrobce: PLANET Technology
 (Planet Technology)
11F, No. 96, Minquan Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231, Taiwan (R.O.C.)
sales@planet.com.tw
www.planet.com.tw
PLANET MC-15RPS48 Redundantní napájecí zdroj s výkonem 90 W. Napájení 48 V DC. Určeno pro PLANET MC-1500R a MC-1500R48. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Kompatibilita: PLANET MC-1500R, MC-1500R48 Výkon: 90 W Napájení: 48 V DC... více
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
PLANET MC-15RPS48
Redundantní napájecí zdroj s výkonem 90 W. Napájení 48 V DC. Určeno pro PLANET MC-1500R a MC-1500R48.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 90 W
Napájení: 48 V DC svorkovnice