XtendLan FOSS-61-24
Trubička, pro ochranu optického svaru, zatavovací, 61mm, 2,4/1,2mm, vyztužení drátem 1mm
Pro zobrazení ceny se přihlaste
Skladem K odeslání
Osobní odběr na pobočce:
Zdiby Není skladem
Kód: NETXTE1892 PN: FOSS-61-24 Záruka: 26 měs.
Výrobce: XtendLan
 (100MEGA Distribution s.r.o.)
Železná 7, 619 00 Brno, Česká Republika
info@100mega.cz
www.100mega.cz
XtendLan FOSS-61-24 Samosmršťovací teplem, délka 61mm, určená k ochraně svarku po svaření. Vyztužená ocelovým drátem, zamezuje ohybu. Vnitřní průměr před zatavením 1,2mm. Kruhový. Vnější rozměr po zatavení 2,4mm. Teplota... více
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
XtendLan FOSS-61-24
Samosmršťovací teplem, délka 61mm, určená k ochraně svarku po svaření. Vyztužená ocelovým drátem, zamezuje ohybu. Vnitřní průměr před zatavením 1,2mm. Kruhový. Vnější rozměr po zatavení 2,4mm. Teplota pro zatavení je nejméně 110° C.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Délka: 61 mm
Vnější průměr po zatavení: 2,4 mm
Vnitřní průměr před zatavením: 1,2 mm