Eaton 9PX 1500i RT2U
Záložní zdroj, 1500VA, 1500W, 1/1 fáze, IEC, rack/tower, 2U
Pro zobrazení ceny se přihlaste
Po objednání za 2 týdny
Osobní odběr na pobočce:
Zdiby Není skladem
Kód: UPSE1190 PN: 9PX1500IRT2U Záruka: 24 měs.
Výrobce: EATON
 (Eaton Industries (France) SAS)
110 Rue Blaise Pascal, 38330 Montbonnot Saint-Martin, Francie
eif_compliance@eaton.com
www.eaton.com
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
Eaton 9PX 1500i RT2U
Vysoce výkonná on-line UPS Eaton 9PX poskytuje spolehlivou ochranu a záložní napájení pro malá a střední datová centra, IT, datové sítě, datová úložiště a telekomunikace, infrastrukturu, průmysl a zdravotnictví. Průběžně monitoruje podmínky napájení, reguluje napětí a frekvenci elektrické sítě ale také měří spotřebu energie. Nový grafický LCD displej poskytuje přehledné informace o stavu jednotky UPS a měření na jedné obrazovce. UPS 9PX nabízí sériové rozhraní, USB a reléové kontakty pro připojení a slot pro přídavnou kartou. Záložní zdroj nabízí funkci vzdáleného vypnutí. Umístění je možné do Racku 440 (19"), výška jednotky je 2U, nebo jako Tower, samostatně stojící.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Všeobecné
Konfigurace: rack / tower
Typové číslo: 9PX1500IRT2U
Zátěž (VA/W): 1500 / 1500
Účinnost: až 92,5 % v online režimu (až 97,5 % v režimu vysoké účinnosti)
Uživatelské rozhraní: vícejazyčný grafický LCD displej
Rozměry: 450 × 440 × 86,5 mm
Hmotnost: 18,9 kg
Barva: černá
Vstupní
Připojení vstupu: 1× IEC-320-C14
Jmenovité napětí: 200/208/220/230/240 V
Kmitočet: 50/60 Hz
Kmitočtový rozsah: 40–70 Hz
Jmenovitý proud: 10 A při 230 V
Výstupní
Výstupní zásuvky: 8× IEC-320-C13
Tolerance výstupního napětí z baterie: -2 % až +2 %
Účiník: 1
Baterie
Typ baterie: DJW12-9
Počet baterií: 4
Napětí baterie/článku: 12 V
Kapacita baterie: 9 Ah
Technologie baterie: Olověná (bezúdržbová)
Značka
Upřesnění typu :  Záložní zdroj
Výrobce :  EATON
Technické detaily
Provedení :  tower
Provedení :  rack
Účiník :  1
Vstupy a výstupy
Konektor IEC-320-C13 (počet) :  8
Konektor IEC-320-C14 (počet) :  1
RJ-45 (počet) :  1
USB 2.0 (počet) :  1
Napájení
Max. výkon zdroje (W) :  1500
Napětí baterie/článku (V) :  12
Baterie
Kapacita baterie (Ah) :  9
Kapacita baterie (Wh) :  108
Počet baterií :  4
Technologie baterie :  Olověná
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá - stříbrná
Hmotnost (kg) :  18.9
Rozměry :  86,5 × 440 × 450 mm